GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Pirčių reikmenys ir priedai

  Ką verta žinoti ir kaip išsirinkti…

  Sutikite, kad yra malonu po sunkios darbo savaitės pasimėgauti pirties teikiama nauda. Tačiau, kad Jūsų poilsis būtų iš tiesų nepakartojamas, būtina iš anksto pasirūpinti tinkamais pirties reikmenimis ir priedais.

  Atkreipkite dėmesį į šių patarimus svarbą ir būsite tikri, kad Jūsų pirtyje – patys praktiškiausi ir kokybiški aksesuarai: termometras, higrometras, vantos, kepurės, chalatai, kibirėliai ir kubilai, kūno šepečiai ir eteriniai aliejai bei audio-video įrenginiai, t. y. viskas, ko reikia puikiam laiko praleidimui pirtyje.

  Termometras ir higrometras

  Termometras ir higrometras

  Vargu, ar pirtį bus galima vadinti visiškai įrengta, jei joje nebus termometro. Akivaizdu, šis prietaisas reikalingas tam, kad žinotumėte, kokia yra tiksli temperatūra patalpoje ir kaitintumėtės optimaliai įkaitusioje pirtyje.

  Verta atkreipti dėmesį į tai, kad pastaruoju metu siūloma įsigyti ypač dailių bei dekoratyvių termometrų. Tokie termometrai turi ne tik praktinę, bei ir estetinę reikšmę. Na, o kad jų rodoma temperatūra iš tiesų būtų tiksli ir atspindėtų realybę, žinokite: tinkamiausia jam vieta – labiausiai nutolusi nuo pečiaus, kabinama sėdinčio žmogaus veido lygyje.

  Higrometras matuoja pirties patalpos santykinės drėgmės lygį. Šie prietaisai, paprastai, kalibruojami prieš naudojimą. Praktiškiausi higrometrą kabinti šalia termometro arba įsigyti vieną universalų matuoklį, t. y. termometrą-higrometrą.

  Kūno šepečiai ir kempinės

  Geros kokybės kūno šepečiai ir kempinės yra puiki priemonės veiksmingam kūno masažui. Siekiant kuo geriausio efekto ir naudos, verta rinktis šepečius ir kempines, pagamintas iš natūralus pluošto.

  Kubilai, kibirai, samčiai

  Kubilai, kibirai, samčiai

  Pirtis neįsivaizduojama be vandens. Jam pasemti skirti kubilai, kibirai ir samčiai.

  Norite natūralių bei sveikų? Tuomet rinkitės pagamintus iš bambuko medienos. Jei pageidaujate prabangių ir tarnaujančių ypač ilgai, – įsigykite į metalinius variantus. Dauguma pirčių įrangos gamintojų siūlo patogius ir praktiškus šių reikmenų rinkinius.

  Vantos

  Pirties vantos – svarbus pirties akcentas, kuris turi ir estetinę reikšmę, t. y. puošia pirties interjerą, ir praktinę reikšmę. Iš kokybiškos žaliavos pagamintos vantos turi išties nemažai pranašumų.

  Rinkoje yra ypač didelis vantų pasirinkimas, tad rinktis reikėtų atsižvelgiant į savo poreikius ir pirties tipą. Jei norite tradicinės vantos, rinkitės pagamintą iš klevo, liepos, ąžuolo, uosio ar beržo. Tuo tarpu, jei norite kažko naujo ar egzotiško, – rekomenduojame išbandyti serbentų, dilgėlių, jazminų, obelų ar šermukšnines vantas.

  Svarbus praktinis patarimas: jei vanoti ruošiatės kitą žmogų, vanta turėti būti tokio pat ilgio, koks yra atstumas nuo alkūnės linkio iki pirštų. Tuo tarpu, jei vanta naudositės patys, tai daryti bus kur kas patogiau, jei vantą rinksitės bent 20 cm ilgesnę.

  Pirties kepurė ir chalatas

  Pirties kepurė ir chalatas

  Prieš lepindamiesi pirties teikiamais malonumais ir nauda, nepamirškite dar vieno svarbaus reikmens – pirties kepurės. Pastaroji reikalinga tam, kad apsaugotų galvą nuo pernelyg didelio karščio.

  Neprašausite pro šalį pasirinkę kepuraitę, pasiūtą iš natūralus audinio: lininę, medvilninę ar vilnonę. Tinkamai įvertinti jos dydį. Svarbu nepasirinkti per didelės – ims kristi, tad bus nepatogu. Tuo tarpu, per mažo dydžio kepuraitė sukels diskomfortą.

  Kepurės neprireiks tuo atveju, jei Jūsų pirtyje naudojate žadeito krosnelės akmenys. Pastarieji sukuria ypač malonią ne per karštą pirties aplinką. Šiuo atveju, nebūtina apsaugoti galvą nuo pernelyg didelio karščio papildomomis priemonėmis.

  Pirties chalatas turėtu būti praktiškas, patogus, greitai absorbuojantis kūno drėgmę ir lengvai skalbiamas. Rekomenduojame rinktis chalatus iš natūralios medvilnės.

  Eteriniai aliejai

  Eteriniai aliejai

  Kad poilsis pirtyje iš tiesų būtų išties įsimintinas, pasirūpinkite natūraliais eteriniais aliejais. Pastarieji yra ypač naudingi – ne tik apgaubia maloniais aromatais, bet ir atneša Jumų organizmui naudos.

  Pavyzdžiui, eukalipto eterinis aliejus palengvina kvėpavimą; citrinių, mandarinų ir apelsinų – suteikia žvalumo bei energijos; levandų ir rožių eteriniai aliejai atpalaiduoja ir ramina. Na, o kedro ar pušų – sukuria nuotaiką ir įspūdį, tarsi leistumėte laiką ne pirtyje, o miške gamtos apsupty…

  Išsirinkite aliejų ar aliejų rinkinį pagal savo poreikį bei nuotaiką ir mėgaukitės aromaterapija. Aliejai pilami į specialų indą, sumontuotą pirties krosnelėje ar virš jos.

  Audio ir video

  Pirčių audio ir video įranga

  Šiuolaikinėse pirtyse, ypač garinėse, dažnai montuojami garsiakalbiai. Kaip taisyklė, parenkami du garsiakalbiai, kurie yra plačiajuosčiai 60-18000 Hz mono garso, montuojami pirties patalpos lubose arba sienoje. Galia – 30-80 W. Atkreipkite dėmesį, garsiakalbis turi būti skirtas būtent pirtims (t. y. drėgnai aplinkai) ir privalo turėti saugos klasės IP55 ar IP67 atitikmens sertifikatą.

  Prabangiose privačiose ir visuomeninėse pirtyse (viešbučiuose, sporto ir sveikatingumo centruose, reabilitacijos klinikose, ligoninėse) montuojami ir specialūs šiuolaikiniai skaitmeniniai televizoriai ar video sistemos. Šie įrenginiai taip pat tūri būti pagaminti iš drėgmei atsparių higrosponiškų medžiagų ir turėti IP saugos klasės sertifikaciją.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas