Pirčių durys

Pirties durų svarba. Ką verta žinoti…

Šiuolaikinės pirties durys yra gaminamos pagal griežtus saugos ir higienos reikalavimus bei reiklius estetinio dizaino kanonus. Kiekvienas pirties mėgėjas žino, kad durys – tai vieta, per kurią pirtis praranda daugiausiai karščio. Todėl Jums svarbu atsakingai išsirinkti ir pačias duris bei jų dydį, ir profesionaliai jas sumontuoti. Estetiškos ir praktiškos pirties durys pamalonins be kurį pirties mėgėją.

Vien tik medžio pirčių durys jau montuojamos retai. Jas keičia šiuolaikinės naujos kartos stiklinės durys su įvairių formų ir medžiagų rankenomis. Kokybiškas ir patvarus grūdintas 8 mm storio stiklas yra lengvai ir paprastai prižiūrimas bei užtikrina jų ilgaamžiškumą.

Atminkite, pirties duryse nenaudojami užraktai, sklendės ar kabliukai ir jos turi atsidaryti į įšorę. Tokiu atveju, pasijutus blogai, trūkstant oro ar svaigstant galvai, išeisite iš pirties patalpos greitai ir be jokių kliūčių.

Saunų durys

Saunų durys

Stiklinės durys saunoms ir durys suomiškoms pirtims gaminamos su medine stakta. Stiklas, priklausomai nuo gamintojo, būna skaidrus arba tonuotas – bronza, pilkas, matinis. Durų rankena – nedidelė apvali arba klasikinė pailga medine rankena. Galimi prabangių modelių variantai su chromuota rankena, pasirinktinai užsakoma kairėje arba dešinėje pusėje.

Saunos durų staktos gaminamos iš temperatūrų svyravimams atsparios lapuočių medienos: drebulės alksnio ar pušies. Matmenys nuo 700 x 1900 mm iki 900 x 2100 mm.

Garinių pirčių durys

Skaidrus arba tonuotas stiklas

Garinėms pirtims ir turkiškoms pirtims gaminamos stiklinės durys su aliuminine stakta, skaidriu arba tonuotu stiklu ir aliuminio lydinio rankena. Tokie modeliai visiškai atsparūs drėgmei ir vandeniui. Galimi modelių variantai su chromuota rankena, pasirinktinai užsakoma kairėje arba dešinėje pusėje.

Taip pat, aliumininės staktos durys naudotinos ir dušams ar kitoms drėgnoms patalpoms. Matmenys nuo 700 x 1900 mm iki 900 x 2100 mm.

Pirties durų furnitūra

Durų furnitūra yra neatsiejama bet kurių durų dalis, nes be šių priedų durys negalėtų atlikti savo funkcijų. Durų furnitūra bei priedai – tai atramos, staktos, rankenos, tarpinės, pritraukėjai, fiksatoriai, slenksčiai ir t.t.

Paminėtina, kad pirties durų furnitūros kokybei ir ilgaamžiškumui keliami griežtesni reikalavimai nei tradicinių vidaus durų, kadangi jos nuolat veikiamos drėgmės ir aukštos temperatūros. Tad, rinkdamiesi durų modelį ir gamintoją, atkreipkite į tai dėmesį.

Pirties durų gamintojai

Sauso karšto oro saunos

Nežiūrint į tai, kad durų gamintojų rinkoje išties daug, dauguma iš jų negamina pirties durų. Mes, atsižvelgdami į savo daugiametę patirtį bei užsakovų atsiliepimus, rekomenduojame Jums puikios reputacijos durų, vitrinų, kabinų ir stiklo gamintoją ANDRES GLASS SOLUTIONS. Šios kompanijos produkcija sėkmingai gaminama ir platinama jau virš 20 metų, eksportuojama į 22 pasaulio šalis, populiari ir paklausi Lietuvoje.

Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas