GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Pirčių apšvietimas

  Pabrėžtina, kad visų tipų pirtims apšvietimas yra būtinas. Tinkamai parinkti pirties apšvietimo sprendimai Jums užtikrina kokybiškas pirties procedūras, saugumą, mažesnes eksploatacines sąnaudas bei jaukią aplinką ir malonų poilsį.

  Pirties apšvietimo svarba ir savybės

  Kaip minėta, tinkamai parinktas pirties apšvietimas yra svarbus komponentas visų tipų, dydžių ir paskirties pirtyse. Progresas ir technologijos sparčiai juda į priekį, tad šiuolaikinės pirtys jau seniai nebeapsiriboja tik blausiomis spingsulėmis ar žibalinėmis lempomis palubės kampe.

  Pirties prekių pasiūloje yra didelė gausa žibintų ir jų gaubtų variantų bei rinkinių. Gaubtai gaminami mediniai, metaliniai, stikliniai matiniai ar skaidrūs ir net iš Himalajų druskos ir visad populiaraus gintaro.

  Šiuolaikiniai pirties apšvietimo sprendimai

  Paminėsime keletą šiuolaikinių pirčių apšvietimo rūšių, kuriuos turėtų žinoti XXI a. pirtininkas. Tai apšvietimas šviesos diodų komponentais ir šviesolaidinis apšvietimas.

  Puslaidininkinių šviesos diodų (angl. LED) apšvietimas – taupus, praktiškas ir sparčiai populiarėjantis pirtininkų pasirinkimas. Būna ir vienspalvis (LED W), ir daugiaspalvis (LED RGB), montuojamas lubose, sienoje ar gulto atlošo. Gaminami LED žibintai, LED spalvinės matricos ir paneliai bei LED juostos. Kai kurie modeliai valdomi patogiais nuotoliniais valdymo pultais.

  Renkantis LED juostą, svarbu žinoti ir atkreipti dėmesį, kad ji turi būti skirta būtent pirtims, t. y. drėgnai ir karštai aplinkai. Priešingu atveju, ji vargiai ištarnaus Jums ilgiau, nei vieną kaitinimosi seansą.

  Ultra šiuolaikinis plačių galimybių sprendimas – pirties ir jos aplinkos šviesolaidinis apšvietimas. Čia galimybės Jūsų fantazijai ir norams yra beveik beribės. Vartotojų patogumui, šviesolaidinio apšvietimo variantai parduodami tam tikro funkcionalumo rinkiniais.

  Tradiciškai, šviesolaidinį rinkinį sudaro projektorius su maitinimo bloku (t. y. šviesos šaltinis), šviesolaidžių arba šviesolaidinių skaidulų rinkinys ir skirtingų formų bei dydžių kalnų krištolo kristalai arba specialios paskirties antgaliai, pvz.: prašmatnaus žibinto formos antgalis, termometro formos atgalias, dubens formos ir kt. bei patogus nuotolinis valdymo pultas. Neretai šviesolaidinio apšvietimo rinkinį sudaro prabangūs komponentai, pagaminti iš bronzos, chromo ir aukso.

  Konkretaus šviesolaidinio rinkinio kainą, šviesos srauto spalvą ir funkcionalumą lemia projektoriaus tipas ir parametrai. Pirtininkų – profesionalų tarpe jau gerai žinomi Šiaurės Pašvaistės (angl. Northen Lights Set) ir Žvaigždėtojo Dangaus (angl. Star Lights Set ar Ruben Sky Set) rinkiniai.

  Elektros instaliacijos ir apšvietimo įrengimas

  Šiuolaikiniai pirties apšvietimo sprendimai

  Pirtyje ypač svarbi saugi ir patikima elektros instaliacija, kadangi aplinka yra drėgna, o temperatūra aukšta. Pabrėžtina, kad laidai ir kabeliai turi būti silikoniniai, kurie atsparūs karščiui iki 180 ºC, arba padengti apsauginiu vandens nepraleidžiančiu higroskopiniu apvalkalu-izoliacija.

  Būtina įrengti pirties prietaisų įžeminimą, o esant galimybei – venkite elektrinių prietaisų, kurie nėra būtini šioje patalpoje. Pirties kaitinimosi patalpos viduje kategoriškai negalima įrengti rozečių ir/arba elektros jungiklių. Jie instaliuojami tik priešpirtyje, pagalbinėse ar techninėse patalpose.

  Apšvietimo žibintų komponentai pirtyje turi būti specialūs hermetiški, o ne plastmasiniai šviestuvai. Tinkamiausi iš metalo ir/arba stiklo. Juos galima apdengti dekoratyvinėmis medinėmis grotelėmis.

  Svarbu: dažnai pasitaikanti pirties gaisro priežastis – netinkamais laidais į šviestuvą atvesta elektros įtampa. Šie gaisrai dažniausiai įvyksta pirties naudojimosi metu ir gali baigtis sudegusiais kabeliais, trumpuoju jungimu, aprūkusiu ar apdegusiu pirties kampu arba dar liūdniau.

  Mūsų patarimas – patikėkite apšvietimo instaliaciją profesionalams ar bent jau pasitarkite su jais. Taip išvengsite esminių klaidų, užsitikrinsite pirties saugumą bei sutaupysite lėšų.

  Pirčių apšvietimo gamintojai

  Elektros instaliacijos ir apšvietimo įrengimas

  Štai keletas labai gerai žinomų puikios reputacijos surenkamų pirčių apšvietimo sprendimų gamintojų Europoje (Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje), kurių kabinų modeliai populiarūs ir paklausūs Lietuvoje. Tai HARVIA, TYLÖ, EOS, CARIITTI.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas