GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Dušo kabinos

  Pirties patalpų skaičius priklauso nuo pirtininko poreikių, finansinių galimybių ir numatyto pirties ploto. Jei galimybės leidžia ir pakanka erdvės, tuomet šiuolaikinėje pirtyje turėtų būti įrengtas prieangis, drabužinė, poilsio kambarys, pėrykla, dušo patalpa, baseinas arba SPA hidromasažinis baseinas, masažo patalpa ir kūrykla.

  Šiame skyriuje daugiau dėmesio skirsime dušo patalpai ir aptarsime dvi populiarias dušų kabinų rūšis. Tai stiklinės dušo kabinos ir dušo kabinų moduliai.

  Stiklinės dušo kabinų savybės

  Stiklinės dušo kabinų savybės

  Stiklinės dušo kabinos yra labai paplitusios ir skirtos turkiškoms pirtims, garinėms pirtims, vonios ir poilsio kambariams, montuojamos ir privačiose, ir visuomeninės paskirties pirtyse. Patalpos dizaino sprendimas, naudojant stiklines kabinas, sukuria erdvumo ir aplinkos vientisumo pojūtį ir atrodo ypač naujoviškai. Estetiška ir praktiška dušo kabina pamalonins be kurį pirties mėgėją.

  Stilingo šiuolaikinio dizaino stiklinė dušo kabina gaminama ir montuojama iš patvaraus grūdinto 8 mm stiklo su ilgaamžiais nerūdijančio aliuminio lydinio komponentais, padengtais apsauginiu sluoksniu anodavimo būdu. Pasirinktinai montuojamas skaidrus arba matinis grūdintas stiklas, kurio priežiūra paprasta ir lengva.

  Priklausomai nuo modelio ir gamintojo, kabinos būna skirtingų dydžių ir formų, 1-4 stiklo lakštų, rinkinio svoris – 30-50 kg. Kaip taisyklė, dušo galva, žarna, vandens maišytuvas/čiaupas, kabinos padėklas neįeina į dušo kabinos rinkinį ir įsigyjami papildomai.

  Dušo kabinos furnitūra

  Skaidrus arba tonuotas stiklas

  Stiklinių dušo kabinų, kaip ir durų, furnitūra yra neatsiejama konstrukcijos dalis, nes be šių priedų kabinos negalėtų atlikti savo funkcijų. Kabinos su durimis furnitūra – tai atramos, staktos, rankenos, tarpinės, pritraukėjai, fiksatoriai, slenksčiai ir t.t.

  Paminėtina, kad pirties dušo kabinos furnitūros kokybei ir ilgaamžiškumui keliami griežtesni reikalavimai nei tradicinių vidaus durų ar langų, kadangi ji nuolat veikiama drėgmės ir aukštos temperatūros. Tad, rinkdamiesi kabinos modelį ir gamintoją, atkreipkite į tai dėmesį.

  Stiklinių dušo kabinų gamintojai

  Atsižvelgdami į savo daugiametę patirtį bei užsakovų atsiliepimus, rekomenduojame Jums puikios reputacijos durų, vitrinų, kabinų ir stiklo gamintoją ANDRES GLASS SOLUTIONS. Šios kompanijos produkcija sėkmingai gaminama ir platinama jau virš 20 metų, eksportuojama į 22 pasaulio šalis, populiari ir paklausi Lietuvoje.

  Dušo kabinų moduliai. Paskirtis ir savybės

  Šiuolaikinis lengvi ir patvarūs konstrukciniai dušo kabinos moduliai gaminami iš polistireninio putplasčio. Kabinos moduliai yra sustiprinti cemento skiedinio ir stiklo pluošto sluoksniais ir pilnai paruošti keraminės mozaikos klijavimui.

  Dušo kabinos modulis – tai paprasta priežiūra, nedidelės aptarnavimo išlaidos ir šiuolaikinis dizainas bei ilgaamžės medžiagos. Puikus unikalaus dušo dizaino pasirinkimas viešbučiams, sporto ir sveikatingumo centrams, reabilitacijos klinikoms, ligoninėms bei prabangioms privačioms pirtims ir vonios kambariams.

  Kabinų moduliai būna jau paruošti fiksuotos formos ir dydžio arba gaminami individualūs unikalios formos ir matmenų, atsižvelgiant į pastato specifiką bei užsakovo pageidavimus ir projekto biudžetą. Dušo galva, žarna, vandens maišytuvas/čiaupas, kabinos padėklas neįeina į dušo kabinos modulį ir įsigyjami papildomai.

  Polistireno struktūra ir savybės

  Dušo kabinų moduliai. Paskirtis ir savybės

  Polistireninis putplastis atsparus mechaniniam poveikiui – gniuždymui, lenkimui, tempimui, smūgiams. Slegiamas jis išlieka lygus, nesusidaro duobės. Putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai.

  Polistireninas išlaiko savo termoizoliacines ir mechanines savybes bei atlieka savo funkcijas ne mažiau kaip 50 metų. Jis yra biologiškai neutralus, tad netirpsta vandenyje ir neišskiria vandenyje tirpių medžiagų teršiančių gruntinį vandenį.

  Dušo kabinų modulių gamintojai

  Štai keletas labai gerai žinomų puikios reputacijos putplasčio modulių gamintojų Europoje (Suomijoje, Vokietijoje, Lenkijoje), kurių kabinų modeliai paklausūs Lietuvoje. Tai HARVIA, LUX ELEMENTS, SPA BLOCKS.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas