GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Surenkamos kabinos

  Šiuolaikinė surenkama pirties kabina yra puikus ir racionalus pasirinkimas net ir labai išrankiam pirtininkui. Pirčių gamintojai siūlo skirtingų dydžių ir funkcionalumo kabinas, praktiškai, visiems gyvenimo atvejams ir biudžetams.

  Pirties kabina – praktiškas sprendimas

  Naujos kartos saunos kabinos – tai elegantiško dizaino praktiškas ir ilgaamžis sprendimas. Profesionaliai pagamintos surenkamos kabinos pasirinkimas ir įsigijimas yra ganėtinai paprastas ir greitas būdas paversti savo svajonę realybe.

  Viskas viename kabinos variantas – tai racionali ir saugi investicija. Taip Jūs užsitikrinate, kad įsigyjate nepriekaištingos kokybės profesionaliai pagamintą ir sukomplektuotą ilgaamžę pirties kabiną, atitinkančią Jūsų poreikius ir lūkesčius.

  Surenkamų pirčių kabinų savybės

  Surenkamos pirtys yra gaminamos tik iš gerai paruoštos ir pirčiai tinkamos medienos: drebulės, liepos ar juodalksnio. Jos susirenkamos iš jau pagamintų ir paruoštų segmentinių blokų arba skydų. Verta žinoti, kad pirties skydai yra profesionaliai pagaminti pagal visus būtinus ES gamybos ir saugos reikalavimus pirties medžiagoms, apšiltinimui, ventiliacijai, apšvietimui ir pan.

  Kaip taisyklė, gamintojai numato kabinos modelio komplektavimo variantus, taigi galite pasirinkti pirties įrangą, medžiagas ir interjero sprendimą, atitinkantį patalpos specifiką ir Jūsų poreikius.

  Tokių pirčių esminiai pranašumai – greitas ir paprastas kabinos paruošimas kaitinimosi procedūroms, patogumas ir komfortas, nepriekaištinga medžiagų kokybė, jos yra kompaktiškos ir mobilios. Kabiną galite susimontuoti savarankiškai ir pasistatyti bet kokioje tinkamo dydžio patalpoje. Esant poreikiui ar būtinybei, ją galima išmontuoti ir vėl surinkti iš naujo kitoje patalpoje ar pastate.

  Tad šiuolaikiška saunos kabina – tai optimalus pasirinkimas bute, name, sodo namelyje, sodyboje ar vasarnamyje, t. y. visur, kur tik ją galima fiziškai sumontuoti ir leidžiama eksploatuoti. Gamintojai siūlo modelius ir 1-2 asmenims, ir 3-6 asmenų šeimoms, ir neįgaliems asmenims.

  Prabangios ir ekskliuzyvinės kabinos turi ir unikalių techninių sprendimų. Viena iš tokių išskirtinių savybių – mygtuko paspaudimu, pirties kabina suskleidžiama, kai nenaudojama, ir išskleidžiama prieš naudojimą (panašiai kaip šiuolaikinio foto aparato objektyvas). Tokiu būdu, ypač veiksmingai taupomas patalpos plotas.

  Pirčių kabinų montavimas

  Priklausomai nuo gamintojo bei modelio dydžio ir komplektacijos, priklauso ir kabinos surinkimo trukmė. Kaip taisyklė, tokios pirties surinkimas ir įrangos montavimas yra pakankamai paprastas ir užtrunka tik keletą valandų.

  Bet kurį kabina ir visa numatyta pirties įranga montuojama griežtai laikantis gamintojo instrukcijų ir nuorodų bei pastato priešgaisrinių reikalavimų. Neimprovizuokite ir neišradinėkite dviračio. Taip išvengsite nelaimingų atsitikimų, pirties kabina Jums tarnaus daugelį metų bei veiksmingai apsaugosite ir krosnelę, ir pirties interjerą.

  Krosnelės akmenys

  Sumontavus pirties kabiną, Jums teks išsirinkti krosnelės akmenis. Paminėtina, kad krosnelės akmenys yra vienas svarbiausių pirties elementų. Žinoma daugybė akmenų rūšių, tačiau ne visos tinkamos pirčiai. Nuo akmenų rūšies labai priklauso garo savybės pirtyje bei akmenų tarnavimo trukmė. Juk kūrenant jie turi nesiplėsti ir netrūkinėti.

  Paprastai naudojami vulkaninės kilmės akmenys, atsparūs dideliems temperatūros pokyčiams. Rekomenduojamos akmenų rūšys – žadeitas, avietinis ar baltasis kvarcitas, olivinas diabazas, keraminiai akmenys. Skersmuo – 5-15 cm.

  Pirčių kabinų gamintojai

  Pirčių kabinų gamintojai

  Štai keletas labai gerai žinomų puikios reputacijos surenkamų pirčių kabinų gamintojų Europoje (Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje), kurių kabinų modeliai populiarūs ir paklausūs Lietuvoje. Tai HARVIA, TYLÖ, KLAFS.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas