GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Apie mus

  Bendrovė OKEANA, įkurta 2006 m. Vilniuje, siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių ir panašių vandens objektų, o taip pat poilsio bei pramogų zonų įrengimo srityje.

  Nuo idėjos iki įgyvendinimo

  Pirtis-baseinas

  Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame tradicines pirtis, saunas, turkiškas ir garines pirtis, individualaus dizaino vonios kambarius, dušo kabinas, sūkurines vonias, fontanus, tvenkinius, baseinus ir SPA hidromasažinius baseinus privačiuose namuose, sodybose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, SPA kompleksuose visoje Lietuvoje.

  Nuo projekto idėjos iki įgyvendinimo – konsultuojame, projektuojame, renovuojame, įrengiame, montuojame ir prižiūrime.

  Jums pageidaujant, kompetentingi architektai ir dizaineriai suprojektuoja patalpų interjerą, parengia detalias vizualizacijas, individualiai parenka ir rekomenduoja projektui tinkamiausias apdailos medžiagas ir dekoracijas, o puikius atliekamų darbų rezultatus užtikrina nuosekli dizainerių autorinė priežiūra.

  Partneriai, gamintojai ir tiekėjai

  OKEANA, UAB sėkmingai bendradarbiauja su visa eile Europoje ir pasaulyje žinomų gamintojų, jų atstovų ir tiekėjų, siūlančių aukštos kokybės pirčių, baseinų, fontanų, SPA ir vonios kambario įrangą, baldus ir interjero aksesuarus, modernias keramines ir stiklo mozaikos plyteles, marmuro ir granito dirbinius bei šiuolaikinio apšvietimo sprendimus.

  Partnerių salonuose mūsų klientams suteikiamos specialistų konsultacijos, parenkamos ir stilingai suderinamos visos reikalingos medžiagos, įranga, santechnika, baldai ir interjero detalės ir mazgai, o patrauklią pirkinių kainą užtikrina glaudūs ir ilgalaikiai santykiai su gamintojais ir tiekėjais, kurių didmenines nuolaidas mielai pasidaliname su savo klientais.

  Užsakovo pageidavimu, baseino, pirties, fontano, tvenkinio, SPA ar vonios kambario įrengimo darbus atliekame tiek kompleksiškai, tiek ir atskirais darbų etapais.

  Profesionali komanda

  Pirtis

  Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

  • Vandens objektų įrengimo specialistai;
  • Vidaus apdailos specialistai;
  • Projektuotojai;
  • Santechnikai;
  • Elektrikai;
  • Dizaineriai ir architektai.

  Kokybė, kainos ir terminai

  Pagrindinis bendrovės OKEANA komandos tikslas ir siekis yra nepriekaištinga prekių ir paslaugų kokybė, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną mūsų verslo paslaugų kompleksą.

  Klientams užtikriname atliktų darbų kokybę, sparčius darbų atlikimo terminus, patrauklias ir konkurencingas darbų, įrangos ir medžiagų kainas. Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.