GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Vitrinos

  Pirties vitrina (arba vitrina-langas) – tai stilingo šiuolaikinio dizaino grūdinto stiklo durų ir langų modulių konstrukcija, pilnai ar dalinai pakeičianti bent vieną iš pirties ar saunos sienų. Toks patalpos dizaino sprendimas sukuria erdvumo ir aplinkos vientisumo pojūtį ir atrodo ypač naujoviškai.

  Kaip manoma, vitrinų montavimo pirtyse idėja užgimė skandinavų šalyse ir sėkmingai paplito kitose Europos valstybėse. Lietuvoje vitrinos sparčiai populiarėja prabangiose privačiose pirtyse bei sporto klubuose, viešbučiuose ir reabilitacijos centruose.

  Pirčių ir saunų vitrinų savybės

  Pirčių ir saunų vitrinų savybės

  Vitrinoje pasirinktinai montuojamas skaidrus arba matinis patvarus grūdintas stiklas. Rekomenduojamas stiklo storis – 8 mm. Durų rankena – nedidelė apvali arba klasikinė pailga medine rankena. Priklausomai nuo gamintojo, galimi prabangių modelių variantai su chromuota rankena, pasirinktinai užsakoma montuojama kairėje arba dešinėje durų pusėje.

  Kaip taisyklė, pirties visi vitrinos konstrukcijos komponentai, t. y. langai, durys, rėmas ir furnitūra, montuojami vienoje pirties patalpos sienoje. Tačiau, kai kuriais atvejais, priklausomai nuo pastato specifikos ir užsakovo pageidavimų, vitrina ir pirties durys gali būti montuojami atskirose patalpos sienose. Jokių techninių kliūčių tokiam pirties dizaino sprendimui nėra.

  Atminkite, vitrinos duryse, kaip tradicinėse pirties duryse, nenaudojami užraktai, sklendės ar kabliukai ir jos turi atsidaryti į įšorę. Tokiu atveju, pasijutus blogai, trūkstant oro ar svaigstant galvai, išeisite iš pirties patalpos greitai ir be jokių kliūčių.

  Pirties vitrinos furnitūra

  Vitrinos konstrukcijos skaičiavimas

  Vitrinų, kaip ir durų, furnitūra yra neatsiejama konstrukcijos dalis, nes be šių priedų vitrinos negalėtų atlikti savo funkcijų. Vitrinos su durimis furnitūra – tai atramos, staktos, rankenos, tarpinės, pritraukėjai, fiksatoriai, slenksčiai ir t.t.

  Paminėtina, kad pirties vitrinos furnitūros kokybei ir ilgaamžiškumui keliami griežtesni reikalavimai nei tradicinių vidaus durų ar langų, kadangi ji nuolat veikiama drėgmės ir aukštos temperatūros. Tad, rinkdamiesi vitrinos modelį ir gamintoją, atkreipkite į tai dėmesį.

  Vitrinos konstrukcijos skaičiavimas

  Pirties vitrina skaičiuojama ir gaminama tik individualiai pagal Jūsų užsakymą. Užsakydami saunos vitrinos projektą skaičiavimui, gamintojui ar jo įgaliotam atstovui Lietuvoje, pateikite pasirikto vitrinos tipo atitinkamų konstrukcinių modulių matmenis – plotį ir aukštį. Pagal nutylėjimą, tarp saunos grindų ir stiklo apačios paliekamas 50 mm tarpas natūraliai oro cirkuliacijai.

  Vitrinų pranašumai

  Skaidrus arba tonuotas stiklas

  Šiuolaikinių medžiagų ir konstrukcijos pirčių vitrinos yra praktiškos, patvarios ir ilgaamžės, turi stilingą funkcionalų dizainą, projektuojamos tik individualiai, kas priduoda pirčiai unikalumo ir išskirtinumo.

  Pirties vitrinų gamintojai

  Atsižvelgdami į savo daugiametę patirtį bei užsakovų atsiliepimus, rekomenduojame Jums puikios reputacijos durų, vitrinų, kabinų ir stiklo gamintoją ANDRES GLASS SOLUTIONS. Šios kompanijos produkcija sėkmingai gaminama ir platinama jau virš 20 metų, eksportuojama į 22 pasaulio šalis, populiari ir paklausi Lietuvoje.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas