GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ PIRČIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

  Elektrinės krosnelės

  Elektrinė krosnelė – tai naujos kartos pirties krosnelės, kurios šilumos šaltinis yra ne ugnis, o elektriniai kaitinimo elementai – tenai. Dėl šios priežasties, tokioms krosnelėms nereikalingas kaminas ar pakura, jos užima mažiau vietos, greičiau įkaitina patalpą, paprastesnis valdymas, priežiūra ir priešgaisriniai reikalavimai.

  Elektrinių krosnelių savybės

  Elektrinių krosnelių savybės

  Priklausomai nuo gamintojos ir modelio, elektrinės krosnelės turi praktišką apsauginį automatinį išsijungimo mechanizmą ir privalo būti tinkamai įžemintos. Statomos ant grindų (kai kada ant betono segmento, esančio po grindimis) arba kabinamos ant sienos. Naudojamos ir privačiose, ir visuomeninėse pirtyse: viešbučiuose, sporto ir sveikatingumo centruose, reabilitacijos klinikose, ligoninėse.

  Privačių ir šeimyninių elektrinių krosnelių galia svyruoja nuo 2,3-18 kW, o viešųjų pirčių – net 30 kW; pirties plotas – 2-70 m³; maitinimo įtampa – vienfazė 220 V arba trifazė 380 V. Krosnelių temperatūra nustatoma valdymo pultu vieno laipsnio tikslumu, jos geba stabiliai palaikyti užduotą temperatūrą 50-110 ºC ribose.

  Bendra visų elektrinių pirties krosnelių savybė – šilumą skleidžia ir akmenis įkaitina elektriniai vamzdiniai kaitinimo elementai (tenai), kurių kaitros temperatūra nuo 300 iki 700 ºC. Ant visų elektrinių pirties krosnelių akmenų galima pilti vandenį ir išgauti garą. Šios krosnelės yra universalios ir praktiškos, nes leidžia vieną krosnelę naudoti kelių tipų pirtimis – nuo švelnios garinės pirtelės iki karštos tradicinės saunos.

  Elektrinių krosnelių rūšys

  Elektrinių krosnelių savybės

  Elektrinės krosnelės gaminamos be garo generatoriaus arba su garo generatoriumi. Krosnelės su garo generatoriumi gali palaikyti skirtingą drėgmės lygį, taip išplėsdamos pirties pramogų spektrą – galite reguliuoti drėgmės kiekį, temperatūrą ir ta pačia krosnele mėgautis skirtingų tipų pirtimis.

  Abiejų rūšių krosneles dar skirstomos į atvirąsias arba uždaras, t. y. šilumą akumuliuojančias. Pastarosios turi patogų akmenų dangtį, lėčiau atvėsta ir ilgiau palaiko pirties patalpos šilumą.

  Atvirose krosnelėse šiluma sklinda tiesiogiai nuo įkaitusių akmenų į patalpą. Uždarosios krosnelės turi dangtį, kuris atidaromas tik tada, kai ant akmenų norima užpilti vandens. Šių krosnelių akmenų temperatūra žymiai aukštesnė (600-1000 ºC) ir kaitra išsilaiko ilgiau.

  Kaip teisingai pasirinkti krosnelę

  Pirties krosnelė yra ypač svarbi pirties dalis, nuo kurios priklauso patalpos mikroklimatas ir pirties procedūrų kokybė. Elektrinė krosnelė pasirenkama atsižvelgiant į patalpos tūrį, formą, pastato specifiką, pirties tipą, Jūsų poreikius ir lūkesčius. Mūsų patarimas – patikėkite tai profesionalams. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite lėšų.

  Krosnelės montavimas

  Bet kurį krosnelė montuojama griežtai laikantis gamintojo instrukcijų ir nuorodų bei pastato priešgaisrinių reikalavimų. Neimprovizuokite ir neišradinėkite dviračio. Rekomenduojama papildomai montuoti apsauginę tvorelę, sieneles, grindų padėklą ar flanšą. Taip išvengsite nelaimingų atsitikimų bei veiksmingai apsaugosite ir krosnelę, ir pirties interjerą.

  Krosnelių gamintojai

  Krosnelių gamintojai

  Štai keletas labai gerai žinomų puikios reputacijos pirčių įrangos gamintojų Europoje (Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje), kurių krosnelės populiarios ir paklausios Lietuvoje. Tai HARVIA, TYLÖ, HELO, EOS, IKI KIUAS, NARVI.

  Krosnelės akmenys

  Krosnelės akmenys yra vienas svarbiausių pirties elementų. Žinoma daugybė akmenų rūšių, tačiau ne visos tinkamos pirčiai. Nuo akmenų rūšies labai priklauso garo savybės pirtyje bei akmenų tarnavimo trukmė. Juk kūrenant jie turi nesiplėsti ir netrūkinėti. Paprastai naudojami vulkaninės kilmės akmenys, atsparūs dideliems temperatūros pokyčiams. Rekomenduojamos akmenų rūšys – žadeitas, avietinis ar baltasis kvarcitas, olivinas diabazas, keraminiai akmenys. Skersmuo – 5-15 cm.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas

  Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę pirties įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių statybos klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Profesionali konsultacija, pirties projektavimas ir įrengimas